Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MERCEDES-BENZ E 200 CDI

3 800 ЕУР

Се продава од: Tome 15 септ. 22:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Струга
Стил на каросерија
Седан
Модел
E 200
Kolata e vo prefekna sostojba, Full oprema i bez nikakva mana. Kilometraza e realna i moze da se proveri 209000km.
Leaflet
Кон почеток