Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes E220 2003 g.

4 800 ЕУР

Се продава од: Chiki 13 ноем. 21:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Дебар
Стил на каросерија
Седан
Модел
E 220
Se prodava Mercedes E220
Godina na proizvodstvo 2003.
150 KS so 4 novi gumi i mnogu dobro socuvan za godinite.
Mozna e zamena so Kombi Sprinter.
Kontakt: 070-241-292 (Sulo)
Cenata ne e fiksna.
Leaflet
Кон почеток