Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz C 220 CDI Uvoz od Holandija

6 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: JOKER KOMPANI Вчера 17:44 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
JOKER KOMPANI

JOKER KOMPANI

9 Огласи во продавницата

VW Polo 1.4 TDI 2004god Germansko 55kw 2 400 ЕУР
Mercedes-Benz E-320 CDI Germanski 6 400 ЕУР
Opel Astra 1.9 CDTI 150p.s Germanska 3 600 ЕУР
Toyota Corolla Verso 7sedista 6 100 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Кавадарци
Стил на каросерија
Седан
Модел
E 220
Voziloto e uvezeno od Holandija,plateni se site davacki do registracija.Vo perfektna sostojba,kako novo,originalni 225000 km so servisna kniga.
Info: 070/218-038
JOKER KOMPANI
Prodazba na polovni motorni i tovarni vozila,isklucivo od uvoz.(Germanija,Shvajcarija i Italija)
Посетете ја нашата продавница
Marsal Tito bb Прикажи на мапата
070218038
JOKER KOMPANI
070218038
Leaflet
JOKER KOMPANI

JOKER KOMPANI

9 Огласи во продавницата
Toyota Corolla Verso 7sedista 6 100 ЕУР
Hyundai Tucson 2.0D 4WD -06 Germanski 6 700 ЕУР
Opel Astra 1.9 CDTI 150p.s Germanska 3 600 ЕУР
Seat Altea 2.0TDI DSG  -05 Germanska Navigacija 4 700 ЕУР
Кон почеток