Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MERCEDES E220 CDI 170KS AVANGARDE 7G-TRONIC 2011

13 990 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AS AUTO LIDER DOOEL Вчера 00:01 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AS AUTO LIDER DOOEL

AS AUTO LIDER DOOEL

19 Огласи во продавницата

BMW X3 3.0D 235KS 4X4 KOZHA,NAVI,PANORAMA 2007 9 999 ЕУР
VW GOLF 7 2.0TDI 150KS HIGHLINE 165000KM  2013 13 490 ЕУР
OPEL CORSA E 1.2 90KS BENZIN FABRICKI PLIN -12 AS 4 980 ЕУР
AUDI A4 2.0TDI 177KS 2XS-LINE KOZHA NAVI LED 2012 10 490 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Седан
Модел
E 220

Модел:MERCEDES-BENZ E220 CDI AVANGARDE AUTOMATIC,СЕДАН
Произведено:2010 год оригинална на прозводство
Гориво:Дизел
Мотор:2200 cm³ • 170HP EURO5
Менувач:Автоматски 7G TRONIC
Боја:Сива
Врати:4
Погон:Задна оска
Километража:240000 km(100% со гаранција за километри во нотар)

Увоз од Италија.Платени дите давачки до регистрација.Царина ТУФ Хомологација и преводи.

Прва фарба насекаде без грам префарбан детал.Сите стакла,фарови,штопови се иста бројка без удари без грам кит или шминка.

Возилото е во одлична состојба без ниту една најмала маана може слободно да се провери во овластен сервис или сервис по ваша желба.Се работи до последно копче.

4 Нови гуми Michelin Cross Climate dot2020,2 клуча.

Опрема:
-Навигација Меrcedes Command (цд,мп3,аух,блутут)
-Двозонски Климатроник(исправен лади)
-Кожен салон Recaro
-Електрика на седишта
-Темпомат
-Лед дневни свертла
-Борд Компјутер
-Парктроник 360 степени (напред-назад)
-Кожен мулти серво волан со команди
-Xenon фарови
-Лед дневни светла
-Алу Фелни Мерцедес Оригинал
-Електрика на седишта
-Електрика на ретровизори
-Електрика на прозорци
-АБС
-ЕСП
-12х Airbags
-Isofix
-Магленки пратечки во кривина
-Фабрички Аларам
-Фрижидер во ладица
и мн друго.

Локација:АС АУТО ЛИДЕР ДООЕЛ КРИВА ПАЛАНКА.8КМ ПРЕД ВЛЕЗОТ НА ГРАДОТ ПРВ ПЛАЦ ОД ЛЕВА СТРАНА.
AS AUTO LIDER DOOEL
078 22 77 81 072 23 18 28
Leaflet
AS AUTO LIDER DOOEL

AS AUTO LIDER DOOEL

19 Огласи во продавницата
AUDI A4 ALLROAD QUATTRO 2.0TDI 177KS -12 AS AUTO 11 500 ЕУР
SUZUKI SWIFT 1.3 DDIS 75KS FULL OPREMA 2007 3 699 ЕУР
AUDI A4 2.0TDI 177KS 2XS-LINE KOZHA NAVI LED 2012 10 490 ЕУР
BMW X1 2.0D 143KS AUTOMATIC NAVI KOZHA 104000KM FULL 2017 24 999 ЕУР
Кон почеток