Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Mercedes-Benz E 220 cdi blueefficiency 2009

10 900 ЕУР

17 900 ЕУР

Се продава од: Darko 25 ноем. 20:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Седан
Модел
E 220
Се продава Мерцедес Бенз Е 220 CDI BLUEEFFICIENCY
Година на производство: 2009
Моќност на моторот: 125 KW / 170 HP
Менувач: Автоматик, 6 брзини

ВИСОКО НИВО НА ОПРЕМА:

- Intelligent Bi-xenon Lights
- Автоматски менувач со 6 брзини ( Comfort and Sport drive)
- Паркинг сензори напред и назад
- Внатрешен црн ентериер лимитирана едиција без кожа со алуминиум сребрени лајсни.
- Мерцедес аудио и навигационен систем со гласовни контроли ,CD/MP3 /DVD/ BLUETOOTH
- Cruise control - темпомат
- Attention Assist System
- Кожен волан
- Греачи на седишта
- Алуминиумски бандажи со нови гуми
и уште многу опрема.

Возилто е ПЕРФЕКТНО... во одлична сотојба. Купено е од лизинг и донесено е лично со возење од Германија.
Километражата е оригинална и може да ја проверите во кој било овластен сервис по Ваш избор.
Направен е голем сервис и возилото е регистрирано до месец Јануари/2021год.

За сите подетални информации може да се јавите на 078 545 343 во секое време.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации