Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MERCEDES-BENZ E 220 CDI

17 900 ЕУР

Се продава од: Darko Вчера 20:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Sedan
Модел
E 220
Се продава Мерцедес Бенз Е 220 CDI BLUEEFFICIENCY
Година на производство: 2009
Моќност на моторот: 125 KW / 170 HP
Менувач: Автоматик, 6 брзини

ВИСОКО НИВО НА ОПРЕМА:

- Intelligent Bi-xenon Lights
- Автоматски менувач со 6 брзини ( Comfort and Sport drive)
- Паркинг сензори напред и назад
- Внатрешен црн ентериер лимитирана едиција без кожа со алуминиум сребрени лајсни.
- Мерцедес аудио и навигационен систем со гласовни контроли ,CD/MP3 /DVD/ BLUETOOTH
- Cruise control - темпомат
- Attention Assist System
- Кожен волан
- Греачи на седишта
- Алуминиумски бандажи со нови гуми
и уште многу опрема.

Возилто е ПЕРФЕКТНО... во одлична сотојба. Купено е од лизинг и донесено е лично со возење од Германија.
Километражата е оригинална и може да ја проверите во кој било овластен сервис по Ваш избор.
Направен е голем сервис и возилото е регистрирано до месец Март/2019год.

За сите подетални информации може да се јавите на 078 545 343 во секое време.
Кон почеток