Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes E 220 cdi

6 000 ЕУР

Се продава од: Ferjat 24 фев. 20:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Седан
Модел
E 220
Kolata e vo odlicna soztojba bez nikakva mana ima zimski i letni gumi so bandazi
Кон почеток