Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes Benz E 220 -96

Се продава од: meco 09 фев. 18:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Седан
Модел
E 220
Kolata e vo odlicna vozna sostojba ne e registrirana smeneti greaci jabucici zadni amontizeri na trapot zaden kugli kompletno servisira mozna zamena za vlekac scania 112 ili 113 so nasa doplata dajte ponuda za kes extra cena. Scania 112 samo so inter kuler.
Leaflet
Кон почеток