Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MERCEDES BENZ E220 CDI

7 300 ЕУР

Се продава од: TRAJCE 31 јул. 23:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Радовиш
Стил на каросерија
Седан
Модел
E 220
Vo dobra sostojba.
Leaflet
Кон почеток