Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz E 220 -04

6 000 ЕУР

Се продава од: Nazim 13 јан. 12:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Ресен
Стил на каросерија
Седан
Модел
E 220
Mercedesov e super stalno se derzi na servis u skopije vo mercedes servis kollata e vo naj full oprema proverka po vasa zelba.
Novi zimski gumi sose al.bandasi 16
Novi letni gumi sose al.bandasi 18
Cena: 6500 euro sose 2para bandasi
Cena:6000 euro samo zimski al.bandasi 16
------BEZ ZAMENI ------BEZ ZAMENI-------BEZ ZAMENI--------
Leaflet
Кон почеток