Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes E 220 -03

6 500 ЕУР

Се продава од: Burhan 08 авг. 17:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Бутел, Скопjе
Стил на каросерија
Седан
Модел
E 220
Kolata e vo odlicna sostojba, registrirana so zelen karton do Maj 2017, komplet servis napraven, novi gurtni novi lageri
Leaflet
Кон почеток