Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz 220 Avantgarde redizajn

12 500 ЕУР

Се продава од: Mercedes 06 септ. 17:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Чаир, Скопjе
Стил на каросерија
Седан
Модел
E 220
Se prodava mercedez E 220 cdi redizajn Avangard 170 ks so full oprema:dvd, navigacija,greaci na sedishta,kozen enterier,senzor za dozd,biksenon svetla,dva kluca,registracija i zelena karta,servisirano,vo kolata nema shto da se vlozuva "Pali Vozi".(mozna zamena za ML 320 isto godiste so moja doplata).
Mercedes
071731374
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации