Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MERCEDES E 220 CDI 2018 AMG

45 000 ЕУР

Се продава од: Beko Денес 10:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Седан
Модел
E 220
Kolata e uvezena od belgija so naj full oprema znaci se gleda na slikite nema potreba od pisuvanja referati se naogjame bul slovenija na sama raskrsnica vredi da se vidi AMG PAKET ORIGINAL 59.000 KM
Leaflet
Кон почеток