Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Mercedes benz E 220 [full oprema]

39 500 ЕУР

Се продава од: Tomi 25 ноем. 21:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Стил на каросерија
Седан
Модел
E 220
Celosna istorija na servisi, servisirano samo vo Mak Auto Star. Kupeno od prv sopstvenik! Kolate e full oprema i socuvana kako nova! Ja prodavam poradi zaminuvanje vo stranstvo. Itno!
Tomi
 
070322955
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации