Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes E 220

5 900 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Macedonia Car Rent 08 ноем. 16:10 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Iute

Купи го ова возило 12.620 МКД / месечно

Macedonia Car Rent

Macedonia Car Rent

8 Огласи во продавницата

Mercedes-Benz CLK 320 kabriolet 12 500 ЕУР
Mercedes-Benz 220D w115 6 999 ЕУР
JEEP Wrangler 4x4 10 999 ЕУР
Chevrolet Cruze 1.6  6 000 ЕУР
From
Store
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Coupe
Модел
E 220
Se prodava Mercedes E 220 vo odlicna sostojba.
Cena:5.900eur
mob:070-209-28
Macedonia Car Rent
Рента кар агенции
Bul. Partizanski Odredi br.80/2-lok25, Business Center Antiko
070429049
[email protected]
Macedonia Car Rent
Macedonia Car Rent

Macedonia Car Rent

8 Огласи во продавницата

Mercedes-Benz CLK 320 kabriolet 12 500 ЕУР
JEEP Wrangler 4x4 10 999 ЕУР
Opel Corsa 3 800 ЕУР
Great Wall Voleex 1.5 -
Кон почеток