Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes E220 cdi automatic -03

6 800 ЕУР

Се продава од: E220 23 апр. 22:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Седан
Модел
E 220
Mercedes e220cdi avtomatik 150ks so ful oprema klimaautomatik, 4x el na stakla, xenon farovi, radio so cd, elekticen krov-siber, kolata e odlicno socuvana moze proverka po vasa zelba. Uvezena od Germanija plateno se do tablici. Cena za kes 6800evra za zamena cenata e druga.
Leaflet
Кон почеток