Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes E220 cdi Avangarde

7 900 ЕУР

Се продава од: mercedes 23 дек. 13:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Седан
Модел
E 220
Mercedes E220 cdi Avangarde so full oprema
golema navigacija, parking senzori napred nazad kenon svetlla krem kozhen interier reallna killometrazha i dr mnogu socuvan.
Mozhe Zamena
mercedes
070225625
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации