Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz E 220 cdi

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Martini Trans 25 септ. 15:24 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Штип
Стил на каросерија
Седан
Модел
E 220
Mercedes-Benz E220
-11.2010 godina
-4 zimni gumi i bandazi 205/60/16
-4 letni gumi so bandazi 245/40/18 staveni pred 2000km Debica
-ujle vo motor i menjac smeneto pred 5000km Motul
-novi diskovi i plocki pred 8000km
-uvezena od germanija
-na BG tablici
Martini Trans
078329262

Martini Trans

1 Огласи во продавницата
Кон почеток