Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz E 220

3 800 ЕУР

Се продава од: manco 25 септ. 15:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Штип
Стил на каросерија
Седан
Модел
E 220
Kolata e vo odlicna sostojba.
kontakt na viber
manco
Leaflet
Кон почеток