Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz E 220 CDI

16 990 ЕУР

Се продава од: Goran Stefanov Вчера 15:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Струмица
Стил на каросерија
Седан
Модел
E 220
Voziloto e vo perfektna sostojba,so ful oprema i site plateni davacki so registracija,uvezeno e od CH i e kako od salon
Goran Stefanov
071230662
Leaflet
Кон почеток