Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MERCEDES E 220 CDI -04

Се продава од: Aleksandar 08 авг. 15:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Струмица
Стил на каросерија
Караван
Модел
E 220
MERCEDES E 220 CDI

ELEKTRIKA NA PROZORI

ODLICNA SOSTOJBA

DODATOK: ZIMSKI GUMI I KUKA ZA PRIKOLKA.

CENA: 4990.- EUR
Aleksandar
+38970274452
Leaflet
Кон почеток