Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MERCEDES-BENZ E 250CDI AVANGARDE AUTOMATIC 2011

14 990 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AS AUTO LIDER DOOEL 16 септ. 19:03 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AS AUTO LIDER DOOEL

AS AUTO LIDER DOOEL

8 Огласи во продавницата

BMW X3 2.0D 184KS FULL LEDER NAVI AUTOMATIC 2014 16 490 ЕУР
BMW 214D GRAND TOURER MODERNLINE -16 AS AUTO 10 999 ЕУР
VW TIGUAN 2.0TDI 143KS HIGHLINE DSG AUTOMATIC 2014 14 490 ЕУР
AUDI A7 SPORTBACK 3.0TDI 245KS MATRIX 157000KM -13 22 999 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Седан
Модел
E 250

Модел:MERCEDES-BENZ E250 CDI FACELIFT AVANGARDE, Седан
Произведено:2011 год Оригинална
Гориво:Дизел
Мотор:2200 cm³ • 204HP
Менувач:Автоматски 7G TRONIC
Боја:Темно сива
Врати:5
Погон:Задна оска
Километража:202000 km(100% со гаранција за километри во нотар)Тарга:EK571EM

Увоз од Италија.Платени сите давачки до регистрација.

Прва фарба насекаде без грам префарбан детал.Сите стакла,фарови,штопови се иста бројка без удари без грам кит или шминка.

Возилото е во одлична состојба без ниту една најмала маана може слободно да се провери во овластен сервис или сервис по ваша желба.Се работи до последно копче.

Два клуча,4 Скоро Нови гуми Мишелин

Опрема AVANGARDE:
-Навигација Меrcedes Command (цд,мп3,аух,блутут)
-Двозонски Климатроник(исправен лади)
-Кожен салон
-Темпомат
-Лед дневни свертла
-Борд Компјутер
-Парктроник 360 степени (напред-назад)
-Кожен мулти серво волан со команди
-Xenon фарови
-Алу Фелни Мерцедес Оригинал
-Електрика на седишта
-Електрика на ретровизори
-Електрика на прозорци
-АБС
-ЕСП
-12х Airbags
-Isofix
-Магленки пратечки во кривина
-Фабрички Аларам
-Фрижидер во ладица

и мн друго.

Локација:АС АУТО ЛИДЕР ДООЕЛ КРИВА ПАЛАНКА.8КМ ПРЕД ВЛЕЗОТ НА ГРАДОТ ПРВ ПЛАЦ ОД ЛЕВА СТРАНА.
AS AUTO LIDER DOOEL
078 22 77 81 072 23 18 28
Leaflet
AS AUTO LIDER DOOEL

AS AUTO LIDER DOOEL

8 Огласи во продавницата
AUDI A7 SPORTBACK 3.0TDI 245KS MATRIX 157000KM -13 22 999 ЕУР
AUDI A3 2.0TDI 140KS AMBITION MK. TABLI 2004 3 590 ЕУР
VW TIGUAN 2.0TDI 143KS HIGHLINE DSG AUTOMATIC 2014 14 490 ЕУР
BMW X1 2.0D 177KS XDRIVE 4X4 LUXURY NAVI FULL-2010 10 990 ЕУР
Кон почеток