Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Mercedes-Benz E 250 CGI Coupe AMG paket PANORAMA

0 ЕУР

Се продава од: Mile Nikolic Вчера 12:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Струмица
Стил на каросерија
Купе
Модел
E 250
Se prodava Mercedes-Benz E250 CGI coupe (204hp) AMG package, kupena od Mak Autostar, 2010 godina, full oprema, panoramski pokriv, pominati 177.000km 100% realni, redovno servisirana vo ovlasten servis, poseduva i servisna kniska, cuvana i odrzuvana za svoja dusa, bez nikakvi vlozuvanja, registrirana so zelen karton do fevruari 2020 godina. Poseduva 4 novi zimski i 4 letni (Michelin) gumi.

Mozna e i zamena so isklucitelno realni ponudi, so vasa doplata. Cenata za zamena e promenliva vo zavisnost od vasata realnost. Za kesh ekstra cena.

Kolata se naogja vo Strumica i moze da se vidi i proba vo sekoe vreme.

Kontakt na tel: 078/750-069
Mile Nikolic
078750069
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации