Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MERCEDES E 270 CDI ELEGANS KAKO NOV -03

Се продава од: nikola 19 апр. 15:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Битола
Стил на каросерија
Седан
Модел
E 270
MERCEDESOT E REDOVNO SERVISIRAN BES NIKAKVI DEFECI POPRAFKI KAKO NOV NADVORESNO E BES UDARI PREFARBUVANJA MOZE PROVERKA KADE SAKATE TAKA I VNATRESNIOT IZGLED E KAKO NOV EKSTRA KOLA BES NIKAKVI DAVACKI MOZE DA SE VIDI PROBA KADE SAKATE EKSTRA !!! mozi i zamena ZA KES EKSTRA CENA NA LICE MESTO
Leaflet
Кон почеток