Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MERCEDES E 270 CDI 177 ks -03 AVANGARDE

5 999 ЕУР

7 200 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Prodazba na uvezeni avtomobili 12 ноем. 07:19 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
FIAT Bravo 1.9 multijet 122 ks.2007 god 3 999 ЕУР
BMW X3 2.0 d.177 ks. 4x4 2007 god 7 500 ЕУР
VW GOLF PLUS  1.9 TDI 105 ks.2005 god. 4 200 ЕУР
MERCEDES Ml 270 CDI 170 ks 2005 god. 6 500 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Делчево
Стил на каросерија
Седан
Модел
E 270
MERCEDES E 270 CDI 177 ks.2003 god..AVANGARDE
so mnogu visoko nivo na opremenost i mnogu socuvan
kolata e uvezena i se plateni site davacki do registracija.

Telefon za kontakt:071-555-599‬..

Prodazba na uvezeni avtomobili
0038971555599
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
FORD FIESTA 1.4 TDCI 51 kW. 2007 god. 2 999 ЕУР
SKODA FABIA 1.4 TDI 75 ks. 2008 god 3 300 ЕУР
OPEL CORSA 1.3MULTIJET 50KW.2005 GOD. 2 999 ЕУР
FIAT Bravo 1.9 multijet 122 ks.2007 god 3 999 ЕУР
Кон почеток