Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes E270 CDI Avangarde

0 МКД

Се продава од: Mercedes E270 CDI Вчера 23:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
Седан
Модел
E 270
Prodavam E270 CDI vo mnogu dobra Sostojba is so mnogu oprema. Zamena samo so pomala Kola.
NA Whatsapp i Viber ne odgovaram, samo na TEL.
Mercedes E270 CDI
07032851
Leaflet
Кон почеток