Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes E270 CDI

Се продава од: Mercedes 29 ноем. 13:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
Седан
Модел
E 270
Mercedes E270 CDI
Oprema :
Koza
Navigacia
Retrovizori so zatvoranje
A test foli
Kolor staklo
I dr
Cena po dogovor
Moze zamena za pikup 2011
Ili po mala kola od 2008

070326851
Mercedes
070326851
Leaflet
Кон почеток