Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz AVANGARDE

3 500 ЕУР

Се продава од: Nikola 19 септ. 21:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Седан
Модел
E 270
Se prodava mercedes E270 CDI Avangard uvezen pred tri dena od germanija so ful oprema vo odlicna sostojba .
Registriran cela god na bg tablici,servisiran , godina roizvodstvo juli 2004god,
Dizel., 177ks
170000km
Kozen salon,
Ful oprema
Kontakt:078438323
Leaflet
Кон почеток