Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MERCEDES-BENZ E 270 -02

5 700 ЕУР

Се продава од: Jovan 10 фев. 19:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Охрид
Стил на каросерија
Седан
Модел
E 270
Mercedes E 270 cdi 177ks
Kolata e uvezena od Francija
Avantgarde oprema
Krem koza
Panorama krov
Tempomat
Servisna kniska
Leaflet
Кон почеток