Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes E270 CDI Redizajn

3 400 ЕУР

Се продава од: Zekir 07 мај 09:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Ресен
Стил на каросерија
Седан
Модел
E 270
kolata e vo odlicna sostojba.avtomatik so 6 brzini,mnogu e ekonomicna.ima klima. redovno servisirana.ksenon svetla.ima 4 novi zimski gumi 215/55R16.ima atest za folii.za prvpat e reg.vo 2010 godina,uvezena od slovenija.bez trampi
Leaflet
Кон почеток