Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz E270

5 500 ЕУР

Се продава од: Зија 22 ноем. 09:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Струмица
Стил на каросерија
Седан
Модел
E 270
Kolata e vo odlicna sostojba, vredi da se vidi i da se proba. Napraveni site servisi i redovno odrzuvana. i so visoko nivo na oprema. Kolata ima zimski gubi plus letni gumi rezerva. Registriran e do 10.2021. Za poveke kontant na 071253450.
Зија
071253450
Leaflet
Кон почеток