Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MERCEDES E 270 AVANTGARDE PANORAMA-03

8 500 ЕУР

Се продава од: Jovan Krstovski 11 дек. 16:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Струмица
Стил на каросерија
Седан
Модел
E 270
SE PRODAVA MERCEDES E270 AVANTAGARDE REGISTRIRAN DO 10.10.2016 SO ZELEN KARTON
-PANORAMSKI KROV
-SENZORI ZA PARKING
-4 ZONSKI KLIMATRONIK
-KOZA
-FABRICKI XENON
-NOVI GUMI
KOLATA E FULL OPREMA
Jovan Krstovski
078 666 237
Leaflet
Кон почеток