Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz E 270

3 500 ЕУР

Се продава од: mitko 11 ноем. 20:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 7.490 МКД / месечно

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Валандово
Стил на каросерија
Sedan
Модел
E 270
mercedes e270 avangart.2002.so ful oprema.
Leaflet
Кон почеток