Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes E 270

0 МКД

Се продава од: ... 21 авг. 17:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Велес
Стил на каросерија
Седан
Модел
E 270
Mercedes e 270 cdi 2002 god, registriran cela god so zelen karton servisiran, novi gumi .Voziloto e mnogu zacuvano, cena 6500€ mozna zamena samo golf 4 ili c klasa so vasa doplata.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации