Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz E280 CDI Avantgarde

5 900 ЕУР

Се продава од: Pepi 23 окт. 20:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Седан
Модел
E 280
Се Продава Mercedes E280 CDI со Avantgarde опрема
-V6 мотор
-Aутоматик 7G tronic со "paddle shifter" на волан, , -17-ки бандажи
-Нови гуми,
-Навигација,
-Регистриран до 10.2021 година.
-279.xxx km
Автомобилот е екстра зачуван внатрешно и надворешно.
Може да се види во секое време, по детални информации на 078218325
Кон почеток