Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MERCEDES-BENZ E 280 CDI 4MATIK

0 ЕУР

Се продава од: MERCEDES 20 окт. 11:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Ресен
Стил на каросерија
Седан
Модел
E 280
Aftomobilot so realni 265000 km original
So servisna kn registriran do 1.11 2020 z. Karton servisiran vo
Motor vo menuvaç so elegans oprema za
Poveke info na tel 070348563
MERCEDES
070348563
Leaflet
Кон почеток