Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MERCEDES BENZ E280 CDI AUTOMATIK -06 TRONIC

3 999 ЕУР

Се продава од: Xx 11 фев. 22:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Велес
Стил на каросерија
Седан
Модел
E 280
STRANSKI DUKUMENTI MOZE DA SE CARINI EURO 4
KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJBA PREMNOGU ZACUVAMA DONESENA OD GERMANIJA
FUKCIONIRA SO BESPREKORNO MOZE DA SE PROBA I PROVERI VO BILO KOJ SERVIS.
4 NOVI GUMI ZIMSKI

Leaflet
Кон почеток