Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Mercedes-Benz E280 2008

8 100 ЕУР

Се продава од: Sasho Stamenkov 02 септ. 16:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Виница
Стил на каросерија
Седан
Модел
E 280
Se prodava mercedes E280 2008 God, bez nitu edna maana , nikakvo vlozuvanje vo narednite 15 000 km , smeneto ulje filtri, ulje na menjac , plocki , kolata ide so novi zimni I letni gumi . REGISTRIRAN PRED 1 MESEC , Tel za kontakt 070 302 862 Sasko
Sasho Stamenkov
070 302 862
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации