Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes Benz E 290 -96

2 200 ЕУР

Се продава од: safet 04 фев. 12:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Мал автомобил
Модел
E 290
se prodava mercedes e 290 turbo dizel avangart gumi novi klima servizirano vo top sostojba pojci informaci na tel 070722672
Leaflet
Кон почеток