Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se prodava Mercedes E290

2 500 ЕУР

Се продава од: Mercedes E290 15 ноем. 18:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Ресен
Стил на каросерија
Седан
Модел
E 290
Registrirana pred 1 nedela

Klimatronik
Avtomatski Menuvac
ABS
Tempomat
Kozen enterier
Kolata e mn dobro socuvana

Smenato:
Maslo (Mobil 1 5 40)
Filter za maslo
Filter za nafta
Filter za vozduh

Servis (09.11.2020)

Mercedes E290
071515100
Leaflet
Кон почеток