Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Mercedes-Benz E 290 dizel 1998

1 750 ЕУР

Се продава од: Дејан Бошков 14 септ. 12:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Валандово
Стил на каросерија
Седан
Модел
E 290
Se prodava Mercedes E290
1998 godina
menualen menuvac
klima
Дејан Бошков
078447340
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации