Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Mercedes-Benz E290 1998

1 750 ЕУР

Се продава од: Дејан 09 јул. 00:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Валандово
Стил на каросерија
Седан
Модел
E 290
Se prodava Mercedes E290 98godina so menualen menuvac, bez registracija
Дејан
078/447-340
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации