Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes E 300 -98 itno

2 650 ЕУР

Се продава од: dejan 10 фев. 13:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Делчево
Стил на каросерија
Седан
Модел
E 300
Kolata e mnogu dobra , radi a se ne cue! Itno e ke zaminuvam vo stranstvo.
Leaflet
Кон почеток