Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz E 300 BlueTEC 7G Tronic Avantgarde

14 500 ЕУР

Се продава од: Baki 03 јул. 15:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Струга
Стил на каросерија
Седан
Модел
E 300
Mercedes-Benz E 300 BlueTEC 7G-Tronic Avantgarde
godina 2008
km. 250 000
-REGISTRIRANA + ZELEN KARTON
-KUPENA OD SVAJCARIJA - REDOVNO -SERVISIRAN TAMU
-2 KLUCA
-AUTOMATIK 7G TRONIK
-PARKING SENZORI NAPRED I NAZAD
-AVTOMATSKA KLIMA NAPRED I NAZAD
-SEDISTA SO GREENJE I LADENJE PLUS MASAZERI
-MEMORIJA NA SEDISTA
-BRISACI SO SENZORI
-TEMPOMAT
-SONCEV KROV
-NAVIGACIJA
-ALU BANDASI
-TELEFON


MOZE ZAMENA ZA POMALO VOZILO
Leaflet
Кон почеток