Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz E 320 Avangarde 7G

Се продава од: Dine Денес 19:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Седан
Модел
E 320
Prodavam Mercedes E 320 Avangarde 7G 2008 godina so ful oprema so dva para bandazi letni i zimski gumi kolata e registrirana do 11/2020 so zelen karton,bez zameni.
Кон почеток