Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz E 320 evo

0 МКД

Се продава од: ib 20 окт. 21:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
Караван
Модел
E 320
Mercedes e320 4-matic
Automatik menuvac
Navigacia
Koza sedista
18' Novi gumi Goodyear eagle f1 assymetrik 5
Leaflet
Кон почеток