Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes E 320 Avantgarde Evo Sport -08

13 800 ЕУР

Се продава од: Darko 10 авг. 09:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Охрид
Стил на каросерија
Седан
Модел
E 320
Се продава Mercedes Eclass320 Avantgarde Evo-Sport.
Колата е фул опрема со кожен ентериер и покриена со прекрасен махагон
Преформанси - 3200 кубици 224 којнски сили
Топ брзина - 254 кмх на час измерена на автопат
0-100 кмх за 6.5 секунди.
Ако сакате луксузна, бизнис спорт кола која е сочувана како нова тогаш нема да најдете подобар Mercedes на пазарот.
Телефон за контакт 070-247-781 или 078-245-158
САМО ЗА СЕРИОЗНО КУПУВАЧИ
Leaflet
Кон почеток