Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Mercedes-Benz E 220

3 000 ЕУР

Се продава од: Иван 03 авг. 01:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Радовиш
Стил на каросерија
Седан
Модел
E 320
Kolata e vo vozna sostojba donesena od Anglija idealna za nekoj ako saka da si ja naprave na BG tabli ili pa nekoj ako saka da ja zeme za delovi. Za poveke informaci moze da mi se obratite na Viber. Ivan
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации