Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

MERCEDES Benz E 320 CDI AVANGARDE

5 500 ЕУР

Се продава од: ivan Вчера 15:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Радовиш
Стил на каросерија
Седан
Модел
E 320
KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJBA . REALNI 373000 KM. REGISTRIRANA DO JULI 2020 SO ZELEN KARTON...BEZ ZAMENI...
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации