Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MERCEDES E 320 CDI AVANTGARD PANORAMA

6 700 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Cars 15 јан. 10:54 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Ресен
Стил на каросерија
Седан
Модел
E 320
Se Prodava Mercedes E 320 CDI V Motor 224ks
Kolata e vo extra sostojba
Redovno servisirana
Od Oprema Poseduva
Tempomat
Climatronic dvozonski
Komandi na volan
Board kompjuter
START/STOP
Key less go
DVD GPS AUX SRS
Kozni sedista
Kozen volan
Greaci na sedista
PANORAMA KROV
AIRMATIC
Parking senzori napred nazad
7G-Tronic
Bi- Xenon
Maglenki
Al Bandasi 18-ki
Elektrocni stakla
Elektricni retrovizori
Elektricni sedista
Senzor za dozd
Senzori za svetla
Uste mnogu drugi raboti..
Za Poveke Informaci Javetese 072 70 35 25
Leaflet

Cars

4 Огласи во продавницата
MERCEDES E 200 CDI ELEGANCE FACELIFT 8 300 ЕУР
BMW X5 3.0 D -08 kako nov 13 000 ЕУР
BMW 730D KAKO NOVO -
Кон почеток